Keramika

kalfus1

 

Představujeme Vám výrobky rodinné hrnčířské dílny, která je zaměřena na užitkovou výrobu pro kuchyni; různé druhy a velikosti pekáčů, zapékacích mís, bábovek, beránků, ryb, atd.

Mnohým z Vás se jistě vybaví krásně upečené buchty, nebo kachna v kameninovém pekáči, tak jak je pekly naše babičky. Tyto  pekáče však najdou výborné uplatnění i v dnešní moderní kuchyni. Jsou určeny na pečení ve všech troubách (elektrických, plynových, mikrovlnných a pod.)

Hospodyňky pak ocení jejich snadnou údržbu a to jak při ručním mytí tak i v myčce. Jejich výbornou vlastností je, že díky modernimu kvalitnímu materiálu a jeho zpracování, nepřijímají žádné pachy a umožňují střídat pečení rúzných typů jídel (buchty, ryby, atd.) Pekáče se vkládají do studené nebo předehřáté trouby (Dle potřeby kuchaře-ky). Snáší teplotu do 250°C. Naše pekáče nejsou určeny pro použití na vrchní varnou plochu vařiče nebo přímý oheň.

Při dodržení výše uvedených podmínek budete s touto keramikou spokojeni a oceníte nejen snadné použití (snadné vyklápění z forem a mytí), ale i výbornou chuť a rovnoměrnost upečených jídel, která za pomoci našich pekáčů vytvoříte.

 

Zlaté kuře

Zlaté kuře

 

 

kalfus-ceramic-dishes1

Forma na koláč

Ø 36cm;

použití: koláč, pizza, …

Advertisements
%d bloggers like this: